Podání balíku

Nejste přihlášeni. Přihlášení Vám ulehčí vyplňování formulářů a nabízí také další výhody.

Vyhledání objednávky

Zadejte číslo objednávky a telefonní číslo nebo e-mail, jenž jste uvedli k odesílateli balíku. Obě položky jsou povinné.
odvoz baliku

Podání balíku na poště nebo odvozem


Ušetřete si čas na přepážce a vyplňte podací data ke svému balíku online. Služba vám po zadání údajů vygeneruje kód, který stačí předat spolu s balíkem na poště. Místo ručního psaní adresy si také snadno vytisknete štítek, který můžete na zásilku nalepit nebo si rovnou objednejte odvoz z vaší adresy.

predplaceny_balik

Balík Komplet


Balík Komplet je nová moderní služba pro zákazníky České pošty. Zakoupením Balíku Komplet získáváte vše za jednu cenu! K dispozici máte ihned jednoduše skladatelný a samolepící obal, fixační materiál i předplacené poštovné. Balík můžete poslat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře nebo jen předat na poště.

vraceni_zbozi

Vrácení zboží


Služba Vrácení zboží přináší možnost zaslat zboží zpět prodejci na jeho náklady. Stačí vstoupit do naší aplikace a jednoduše vyplnit adresní údaje. Službu lze využít pouze v případě, že prodejce zvolil při odeslání původní zásilky doplňkovou službu Vrácení zboží.

odvoz_zbozi

Odvoz zboží


Služba Odvoz zboží umožňuje zaslat zakoupené zboží zpět prodejci na jeho náklady. Službu lze využít v případě, že se prodejce s Českou poštou dohodl na poskytnutí této služby. Pro využití služby je nutné uvést autorizační kód Odvozu zboží, který si vyžádejte u prodejce. Pro využití služby stačí vstoupit do naší aplikace a jednoduše vyplnit adresní údaje a základní parametry zásilky.