Služby pro firmy

Vážení zákazníci,
provoz aplikace Zásilky Online (zasilkyonline.cz) byl k 1. 11. 2022 ukončen. Nově ji nahrazuje aplikace Podání online https://www.postaonline.cz/podani-online . Pro více informací nebo podporu při přechodu do nové aplikace prosím volejte 253 253 666 nebo nám napište na firmy@postachytre.cz . Vaše Česká pošta.

Podání Online

Podání Online je bezplatná služba České pošty, jejímž prostřednictvím můžete snadno a rychle zpracovat podklady potřebné k odeslání balíků, poštovních poukázek nebo psaní.

Vstup do aplikace

Dopis Online

Korespondenci, kterou napíšete na počítači, už nemusíte tisknout, obejdete se i bez obálky, známky, nemusíte nic nosit na poštu nebo do schránky.

Vstup do aplikace

Předtisk poštovních poukázek

Prostřednictvím služby Hybridní pošta si můžete objednat předtisk poštovních poukázek A a C, tedy částečně vyplněné poštovní poukázky například s vaší adresou či číslem účtu. Více o službě Předtisk poštovních poukázek

eSIPO pro příjemce

Prostřednictvím aplikace eSIPO získáte online přehled o výběru peněz od zákazníků, správu plátců a možnost zadávání nových požadavků na inkaso. Vstup do aplikace